Partneri

Ephesoft

Ephesoft

Americká firma špecializujúca sa na vyťažovanie textových dokumentov. Vlajkovou loďou firmy je Ephesoft Transact. Centrálny vyťažovací server s klientami vo webových prehliadačoch.

Dokumenta

Dokumenta

Vývoj a implementácia komplexného Registratúrneho a DMS systému ADMIS® pre obce, školy, advokátov, štátne i súkromné firmy s integrovaným elektronickým podpisovaním podpisuj.sk a s priamym prepojením na ÚPVS - portál slovensko.sk

Dokumenta

Ševt

Spoločnosť, ktorá prevádzkuje maloobchodnú sieť papiernictiev, elektronický obchod pre firmy a rodiny a online tlačový portál. Prevádzkovateľ aplikácie Komplexná školská agenda, ktorá poskytuje vždy aktuálne a interaktívne tlačivá pre rodiny, firmy a školy.

Software602

Software602

Vyvíjame softvér, ktorý ľuďom šetrí čas, peniaze a veľa papiera. Vďaka nám majú firmy a úrady v dokumentoch poriadok, v Česku sme pomohli postaviť dátové schránky a Czech POINT. A stále premýšľame,
či idú veci robiť
ešte lepšie.
Dokumenta

Praetor

Advokátsky systém pre úspešných. Jeden systém pre správu spisu, prácu s dokumentmi, preverenie klienta, splnenie evidenčných povinností, poštu, fakturáciu a pod. Ušetrite hodiny času každý týždeň. Praetor uľahčí život všetkým členom vášho tímu.