Podpisujte, overujte a zaručene konvertujte.

Zmluvy, žiadosti a elektronické formuláre.
Moderne a rýchlo.
Jednoduchá inštalácia pre systémy Windows, MacOS a Linux.
Dizajnované s ❤ pre všetkých používateľov.

Čo je Podpisuj?

Služba Podpisuj patrí medzi tzv. dôveryhodné služby a skladá sa z lokálnej multiplatformovej aplikácie a evidenčného servera. Aplikácia obsahuje funkcionalitu pre elektronické podpisovanie (aj hromadné), overovanie podpisov (aj kvalifikované), zaručenú konverziu, generovanie autorizačných doložiek listinných rovnopisov a je určená všetkým, ktorí prichádzajú do styku s elektronicky podpísanými dokumentami.

Pozrite si náš stručný popis vlastností služby Podpisuj. O samotnej aplikácii sa dočítate viac aj v často kladených otázkach alebo v používateľskej príručke.

Koľko stojí Podpisuj?

Základná funkcionalita je dostupná zdarma a pokročilé funkcie sú súčasťou platených plánov. Viac sa o funkciách a cenách dočítate v cenníku služieb.

Čo ešte potrebujem vedieť o Podpisuj?

Prečítajte si zmluvné podmienky a zásady ochrany osobných údajov.

Ponúkate aj časové pečiatky?

V našich predplatných plánoch dávame k dispozícii aj kvalifikované časové pečiatky. Niektoré plány obsahujú balík časových pečiatok priamo v cene. Pre tých, ktorí uprednostňujú radšej nákup balíka konkrétneho množstva časových pečiatok a jeho využitie či už v službe Podpisuj, alebo aj v iných aplikáciách, iných výrobcov tu máme ponuku balíkov kvalifikovaných časových pečiatok za výbornú cenu. Balík kvalifikovaných časových pečiatok si objednajte priamo v našom e-shope.

Konečne riešenie aj pre používateľov MacOS.

Mgr. Marián Čuprík

Program je perfektný, jednoduchý a rýchly. Splnil moje očakávania.

JUDr. Henrieta Čabanová

Váš program funguje výborne​ a dobre sa s ním pracuje.​ Oceňujem prehľadnosť, jednoduché ovládanie a nerušený priebeh konverzie a technickú podporu.

JUDr. Anna Mišová